Smakosz - strona główna
 

Witamy na stronie internetowej Wytwórni Mrożonek "SMAKOSZ"

Firma to małe rodzinne przedsiębiorstwo z wielkimi tradycjami i doświadczeniem na rynku produktów, które Państwu oferujemy. Istniejemy od piętnastu lat z powodzeniem sprzedając swój asortyment w województwie małopolskim. O tym, ze nasze wyroby zostały docenione nie tylko przez konsumentów ale i doświadczone kucharskie podniebienia świadczą kolejne kulinarne konkursy w których „Smakosz” został wyróżniony w wielu kategoriach.

Dlaczego nasze dania są tak smaczne? Odpowiedź jest niezwykle prosta - to dzięki naturalnym, wysokiej jakości składnikom i tradycyjnym sposobom przyrządzania, jakie stosują babcie, matki i żony w naszych domach. Jednak i to nie wszystko, produktom poświęcona zostaje niezliczona ilość czasu i pracy w komponowaniu najdrobniejszych nawet walorów smakowych, czyli to czego nie znajdą państwo w dużych zakładach produkujących na masową skalę.
 

Wytwórnia Mrożonek „SMAKOSZ”
Maciej Komenza

tel. kom.: +48 694 364 756 | +48 18 331 50 87 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Przemysław Ziółek